Kontakt vårt team

Jens Hansen

CEO

Akutt Diamantverktøy og Maskiner AS
Akutt Utleie AS

Tlf: +47 977 63 175
E-post: jens@akutt.info

Knut Bergersen

Salgssjef

Akutt Diamantverktøy og Maskiner AS

Tlf: +47 915 41 807
E-post: knutb@akutt.info

Kjell Dackeberg

Salgs- og Servicesjef

Akutt Diamantverktøy og Maskiner AS

Tlf: +47 951 08 757
E-post: kjell@akutt.info

Knut Geelmuyden

Daglig Leder

Akutt Utleie AS

Tlf: +47 975 49 464
E-post: knut@akutt.info

Goran Miskulin

Service Teknikker / Ansvarlig for reparasjoner

Akutt Diamantverktøy og Maskiner AS

Tlf: +47 906 14 320
E-post: goran@akutt.info

Davor Corcovic

Serviceteknikker / Ansvarlig for reparasjoner

Akutt Diamantverktøy og Maskiner AS

Tlf: +47 468 17 333
E-post: davor@akutt.info

Antun Grgic

Serviceteknikker

Akutt Utleie AS

Tlf: +47 941 34 504
E-post: antun@akutt.info

Personlig service

Vi tror på direkte personlig service og ønsker du svar på noe, enten på telefon, epost eller skjemaet på denne siden, så er vi klare for å svare på det du trenger.

Adresse

Stanseveien 13,
0975 Oslo
Tlf: 23 33 66 66
jens@akutt.info

Skriv til oss

Vi er alltid klar for å svare på dine spørsmål, eller ta i mot din bestilling. For oss er det alltid viktig å svare deg så fort vi kan. Det er en selvfølgelig del av vår service.

Her finner du oss